Našim klientům zaručujeme prvotřídní kvalitu, úsporu až 80% nákladů. Ve většině případů návratnost 6 - 8 let. Garanci záruky a servis.

Fotovoltaická elektrárna na klíč

Už Vás nebaví neustálé zvyšování ceny energií a každý měsíc Vás zarazí, kolik celkem platíte za energie? Zvažte pořízení vlastní fotovoltaické elektrárny a staňte se energeticky nezávislými. Díky vlastnímu solárnímu systému můžete ušetřit až 60 % výdajů za elektrickou energii. Vyrobenou elektřinu lze ukládat a následně použít k ohřevu vody nebo do akumulátorů. Návratnost investice se pohybuje mezi 8 až 10 lety, nicméně s dotačním programem Nová zelená úsporám se Vám vrátí ještě dříve. Chcete solární panely na Vaší střeše snadno a rychle? Poptejte u nás fotovoltaickou elektrárnu na klíč. Na všechny Vaše dotazy ohledně výběru, žádosti o dotace i následné montáže Vám rádi odpovíme. 

Dobíjecí stanice

Pořízení elektromobilu má příznivý dopad nejen na životní prostředí nás všech, ale také na Vaši peněženku. I přesto je v současné době v České republice nedostatek nabíjecích stanic pro elektromobily. Naše společnost se věnuje využívání alternativních zdrojů energie mnoho let a má za sebou desítky úspěšně zrealizovaných projektů. U nás vám navrhneme a sestavíme kvalitní nabíjecí stanici pro elektromobily přesně podle Vašich požadavků pro jakékoliv umístění a typ nabíjení. Pro více informací nás kontaktujte, budeme se Vám rádi věnovat.

Hybridní fotovoltaická elektrárna

Jednou z nevýhod domácích solárních elektráren je časový rozdíl mezi výrobou elektřiny a její spotřebou. Hybridní fotovoltaická elektrárna je typem solárního systému doplněného o baterie, které akumulují vyrobenou elektřinu, která je následně používána například k ohřevu teplé vody. Investice do hybridní fotovoltaické elektrárny proto patří ke spolehlivému a dlouhodobému řešení zejména co se týče úspory energií a s tím spojené návratnosti celé investice. U nás vám poradíme s veškerou dokumentací, výběrem, umístěním i montáží hybridního fotovoltaického systému.

Dotace na fotovoltaiku

S programem Nová zelená úsporám můžete získat dotace na pořízení fotovoltaické elektrárny např. síťového nebo hybridního systému. Tento dotační program ministerstva životního prostředí je vhodný pro všechny majitele rodinných domů, kteří se rozhodli využívat solární energii pro vlastní potřebu. Tito majitelé mohou zažádat o dotaci na fotovoltaickou elektrárnu. Výše těchto dotací se pohybuje mezi 35 000 až 150 000 Kč. Pomůžeme Vám s přípravou všech nezbytných dokumentů a žádost o dotaci vyřídíme za Vás.

Bateriové úložiště

Uvažujete o pořízení bateriového úložiště elektrické energie? Vyberte si ze široké nabídky našich produktů. S rostoucími cenami jsou bateriová úložiště ideálním řešením pro akumulaci energie do baterií pro všechny ty, kdo chtějí snížit závislost na dodavatelích elektrické energie. Naše bateriová úložiště slouží k uchování přebytečné energie, například z fotovoltaických elektráren, a k následné distribuci po dobu výpadku nebo při zvýšené poptávce po energii. Vyberte si ze široké nabídky našich produktů. Na všechny Vaše dotazy ohledně výběru, umístění a instalace vhodného úložiště Vám rád odpoví náš tým odborníků.


Montáž fotovoltaických panelů

Hlavními výhodami investice do fotovoltaických elektráren je dlouhá životnost elektráren, návratnost investice a energetická nezávislost majitele takové elektrárny. Jestliže poptáváte dodávku a montáž fotovoltaických panelů, rádi Vám pomůžeme s vyřízením veškeré administrativy, počínaje licencí, návrhem a vypracováním projektové dokumentace a způsobem realizace. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti instalace solárních panelů na rodinných domech a průmyslových halách včetně revize a připojení na elektroinstalaci. Pro nezávislou konzultaci ohledně montáže fotovoltaických panelů nás kontaktujte prostřednictvím hotline nebo přes náš kontaktní formulář.

Solární systémy pro bytové domy

na střeše přivedou do Vašich bytů šetrným způsobem energii a zároveň uspoříte náklady na spotřebu elektřiny. Prostory k vytápění jsou v bytovém domě velké, logicky i úspory budou celkově vyšší, než v rodinném domě. Projektanti a technici Vám na míru spočítají optimální využití fotovoltaických systémů na Váš bytový dům. Námi zajištěný statik spočítá, zda střecha fotovoltaické panely unese. Zajistíme pro Vás i momentální trend, kombinaci vytápění elektrokotlem i čerpadlem. Solární systémy zařídíme na klíč, tedy zajistíme i audit smluvních podmínek na dodávku tepla i teplé vody pro daný bytový dům, který zjistí, za jakých podmínek je možné soustavu provozovat. Pomůžeme Vám také se získáním dotace pro montáž fotovoltaických systémů na bytové domy. Obraťte se na naši firmu, a po instalaci můžete uspořené peníze investovat do obnovy a provozu jednotlivých bytových jednotek.

Projektanti a technici Vám na míru spočítají optimální využití fotovoltaických systémů na Váš bytový dům. Námi zajištěný statik spočítá, zda střecha panely unese. Zajistíme pro Vás i momentální trend, kombinaci vytápění elektrokotlem i čerpadlem.

Projektanti a technici Vám na míru spočítají optimální využití fotovoltaických systémů na Váš bytový dům. Námi zajištěný statik spočítá, zda střecha panely unese. Zajistíme pro Vás i momentální trend, kombinaci vytápění elektrokotlem i čerpadlem.

Fotovoltaické systémy pro bytové domy na klíč

Fotovoltaické systémy zařídíme na klíč, tedy zajistíme i audit smluvních podmínek na dodávku tepla i teplé vody pro daný bytový dům, který zjistí, za jakých podmínek je možné soustavu provozovat. Pomůžeme Vám také se získáním dotace pro montáž fotovoltaických systémů na bytové domy. Obraťte se na naši firmu, a po instalaci můžete uspořené peníze investovat do obnovy a provozu jednotlivých bytových jednotek.

Při umístění solárních panelů na rovnou střechu, není potřeba odklízet z nich sníh, mají dostatečný sklon k tomu, aby sníh sjel při prvním osvitu sluncem.

Ověřená firma ifirmy.cz United Natural Power s.r.o.

  MWT Mono  Module 325 Phonosolar

Fotovoltaický MONO-krystalický panel, jmenovitý výkon MWT PERC MONO Phonoslar 325Wp, konektory MC4, Al rám, hmotnost 18,5 kg 

 SOLTARO 3 Phase Profi Hybrid Inverter HV 

Edice Lomina s plnohodnoutnou UPS (<10msec), možnost připojení 13 kWp (IP65), hlučnost <30Db, modulární bateriový systém 

   SOLTARO HV Batterie  

 Batterie Set, 10.000 cyklů 


Fotovoltaické moduly

MWT-300Wp-325Wp

jsou  zpravidla umístěné na střeše domu. Ze světla, které dopadá na jejich povrch, vyrábějí stejnosměrný elektrický proud. Panely přeměňují jakékoliv světlo, není tedy nezbytně nutné aby bylo jasné slunečné počasí. Na druhou stranu je-li jasno, slunečno a mráz, vyrábějí panely nejvíce.

Panelů je na rodinném domě obvykle 8 - 20, jeden o velikosti 2m2 a jsou většinou umístěné na střeše orientované ideálně na jih, ale vhodná je i orientace na východ, západ a jejich kombinace.

Fotovoltaické moduly
MWT-360Wp-380Wp


Velkokapacitní bateriové úložiště  SOLTARO

pro korporátní klientelu


Druhy baterií

 • Olověné baterie - olověná akumulátorová baterie, objevená francouzským fyzikem Gastonem Planté v roce 1859, byla první nabíjecí baterií pro komerční využití. Navzdory své dlouhé historii jsou chemické sloučeniny na bázi olova i dnes hojně používány.
  Systémy na bázi olova mají vysokou hmotnost a jejich životnost je při opakovaném hlubokém vybíjení/nabíjení nižší než u systémů na bázi niklu a lithia. Úplné vybití systém přetěžuje a každý vybíjecí/nabíjecí cyklus baterii trvale ubere malé množství její kapacity. Ke snížení kapacity dochází v různé míře u všech baterií. Tyto systémy nejsou zcela vhodné pro využití u domácích FVE
 • Li-Ion baterie - baterie na bázi lithia, které se vyznačují velmi dlouhou životností v počtu cyklu (uvádí se až 6000 cyklů) a jsou vhodné pro použití v instalacích s FVE
 • LiFePO4 baterie - stále častěji se v domácích ostrovních elektrárnách používají lithium-železo-fosfátové akumulátory. LiFePO4 baterie patří mezi lithium-iontové akumulátory, které pro svou činnost využívají vysoké chemické reaktivity lithia. Technologie LiFePO4 baterií byla vyvinuta v roce 1996 na Texaské univerzitě, v současnosti se tyto baterie začínají stále více využívat nejen v ostrovních fotovoltaických systémech, ale také v elektrokolech a elektromobilech. Největší výhodou LiFePO4 akumulátorů je jejich životnost. Ta samozřejmě záleží na hloubce vybíjení, tedy na tom, jak moc nabitý akumulátor v běžném provozu vybíjíte. Životnost těchto akumulátorů se pohybuje v rozmezí 4000 - 8000 nabíjecích cyklů, v ideálním případě tedy vydrží pracovat i více než 20 let.

Baterie pro domácnosti

INVERTORY

Měnič nebo střídač - zařízení, které mění stejnosměrný proud ze solárních panelů (12V, 24V, 36V, 48V) a baterie na střídavý (230V), který je potřeba pro napájení spotřebičů v domě. Moderní hybridní střídače bývají často doplněny o inteligentní nabíječ baterií a složitou elektronikou umožňující komunikaci s baterií a dalšími komponenty FV systému. 

 • Přirozené konvekční chlazení; 
 • V provedení IP 65 pro venkovní instalaci; 
 • Snadná možnost rozšíření o další FV střídače; 
 • Kompaktní systém "vše v jednom"; Smart Grid, Back-Up, O / On Grid; 
 • Inteligentní správa bateriového úložiště. Snadné přepínání (UPS), kontinuální napájení během výpadku proudu u distributora; 
 • Jednoduchost použití a obsluhy; "Plug & Play" instalace;
 •  Lokální a vzdálený monitoring;
 •  Navrženo a projektováno v Austrálii; 
 • Atraktivní vzhled