Objevte naše řešení pro čistou planetu a současně

Integrovaná řešení fotovoltaických elektráren, baterií, rychlonabíjecích stanic elektromobilů a integrované výroby vodíku.

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ: 

+420 777 160 260

info@unitedpower.cz


  1. Ze solárních panelů na střeše domu se zdarma vyrábí elektřina pro domácnost.
  2. Získaná elektřina se částečně přímo spotřebuje a přebytek se uloží do domácí baterie. Elektrické spotřebiče v domácnosti tak vždy čerpají nejdříve vlastní energii ze slunce.
  3. V případě že solární střešní elektrárna právě nevyrábí dostatek elektřiny, je využívána energie uložená v domácích bateriích, případně je dočerpávána elektřina z rozvodné sítě.
  4. Do domácího energetického hospodářství je také možné zařadit rychlonabíječku Vašeho elektromobilu. Majitelé elektromobilů jezdí o 50-80% levněji na 1 km, než s vozy s tradičním pohonem.

DOTAZNÍK PRO VOLBU SOLÁRNÍHO STŘEŠNÍHO SYSTÉMU

Prosíme vyplňte požadované údaje které umožní kalkulaci velikosti systému, konfiguraci, výši možné dotace a další. Pokud preferujete osobní komunikaci a nechce se Vám dotazník vyplňovat můžete nám zanechat své telefoní číslo, nebo zavolat na telefon  777 160 260 Auditor Vám poradí, vysvětlí Vaše dotazy a připraví vše nutné k realizaci. Na návštěvu si udělejte cca 2 hodiny času a připravte si dokumenty jako je vyúčtování elektřiny, údaje o topení, spotřebě elektřiny i spotřebě Vašeho objektu. 

Objednáním Energetického Auditora získáte přehled v možných dotacích a produktech (např. kombinace tepelných čerpadel s FVE a podobně) Získáte i projekt, detailní rozpočet, návrh smlouvy, energetický posudek, žádost o rezervaci výkonu v DS (ČEZ, Eon, PRE atd.) i návrh na financování. 

Po podpisu smlouvy o dílo, naplánujeme termín realizace a tu ve spolupráci s našimi technickými centry a zástupci provedeme. 

Řepka (MPO): Stát plánuje pokračování veřejné podpory pro střešní fotovoltaické instalace i po roce 2020

Datum: 05. 02. 2019