FOTOVOLTAICKÉ MODULY


Společnost PhonoSolar Technology Co., Ltd., byla založena společností SUMEC Group Corporation, členem Číny National Machinery Corporation (SINOMACH). Phono Solar je přední značkou v novém energetickém průmyslu a od roku 2004 vyrábí vysoce kvalitní výrobky a zejména fotovoltaické moduly Phonosolar.

Zaměření společnosti LOMINA je převážně technologické, zejména s ohledem na ORC turbíny a Telurové-termo-reaktory. Zároveň však obchodní oddělení zastřešuje velkoobchod mezi výrobními podniky skupiny SUMEC a zákazníky ve východní Evropě.


Smart module MWT

Další fotovoltaické panely k prohlédnutí na stránce dodavatele lomina.cz

Kontaktujte nás v České republice 

tel.: +420 777 160 260

Nebo vyplňte malý formulář a my se s vámi spojíme.

SUMEC je jednou z TOP5 nejrychleji  rostoucích společností 

V článku zveřejněném dne 11. července 2018 na oficiálním webu společnosti Forbes s názvem "Čínské společnosti vedou v roce 2018 v roce 2018 světovým růstem světového růstu" (v původním znění: " Čínské společnosti vedou seznam mistrů globálního růstu v roce 2000 " ) byl SUMEC jmenován jednou z TOP5 nejrychleji rostoucích čínských společností (celý seznam naleznete zde: TOP5 nejrychleji rostoucí čínské společnosti ).

Za posledních 15 let se světový fotovoltaický průmysl neúnavně rychle rozvíjí a rozšiřuje, přičemž SUMEC má privilegium být svědkem celého tohoto úžasného procesu. Jako čínský centrální vládní podnik s 40 letou historií společnost SUMEC vždy drží spravedlivou spolupráci a stále se rozvíjela, protože všichni v SUMEC víme a pevně věříme, že energetický průmysl včetně fotovoltaiky potřebuje dlouhodobou a trvalou investici a závazek. Teprve když jsme zdraví, můžeme skutečně maximálně splnit náš závazek vůči Vám, našim zákazníkům. Záleží nám na rychlost, ale především na péči o kvalitu vývoje!