FVE s akumulací do baterie

HYBRIDNÍ FVE

 Solární FV systém s akumulací přebytečné elektrické energie do baterií


Je-li vyrobené elektrické energie více, než můžeme spotřebovat, odtekla by bez užitku do distribuční sítě.

Zařízení Smartmeter odtékající energii zachytí, dá informaci střídači a nevyužitou energií jsou následně nabíjeny baterie.

Při poklesu dodávky elektrické energie z fotovoltaických panelů (po západu slunce) nebo je-li spotřeba zapnutých el. zařízení vyšší než výroba z FV panelů, je energie akumulovaná v bateriích čerpána zpět střídačem a pokrývá tak např. noční spotřebu domu.

Ze střídače s baterií je také vyvedena jedna zásuvka, která může posloužit při výpadku sítě k nouzovému napájení potřebného spotřebiče, např. notebooku.

Energii pro výrobu elektrické energie můžete čerpat ze slunce a zdarma. Váš elektroměr se ihned začne ,,točit" pomaleji. A na Vašich fakturách od energetických společností budou podstatně nižší částky.

Maximálního využití sluneční energie docílíme jednoduchým přenosem sluneční energie do Vaší domácnosti. Pokud nespotřebujete veškerou vyrobenou energii, uložíte si vzniklé přebytky do baterií a využijete ji později.

Jednou z nevýhod domácích solárních elektráren je časový rozdíl mezi výrobou elektřiny a její spotřebou. Hybridní fotovoltaická elektrárna je typem solárního systému doplněného o baterie, které akumulují vyrobenou elektřinu, která je následně používána například k ohřevu teplé vody. Investice do hybridní fotovoltaické elektrárny proto patří ke spolehlivému a dlouhodobému řešení zejména co se týče úspory energií a s tím spojené návratnosti celé investice. U nás v Tri energo Vám poradíme s veškerou dokumentací, výběrem, umístěním i montáží hybridního fotovoltaického systému.

"Neplaťte vysoké ceny za něco, co můžete mít zdarma! Nevyhazujte peníze z okna!"

Jedná se o odbornou a rychlou instalaci fotovoltaického systému s akumulací elektrické energie. Díky němu si můžete vyrábět a ukládat vlastní elektrickou energii pro efektivnější využití.

Víte, kolik Vás stojí elektrické energie? Díky fotovoltaickému systému, který během několika málo dnů odborně nainstalujeme, výrazně ušetříte!

Energii pro výrobu elektrické energie můžete od zítřka čerpat ze slunce a to zdarma. Váš elektroměr se ihned začne ,,točit" pomaleji. A na Vašich fakturách od energetických společností budou podstatně nižší částky. Není to lákavé?

Maximálního využití této, všem dostupné technologie docílíme odborným, přesto jednoduchým, přenosem sluneční energie do domácnosti. Přebytek uložíme do baterií pro její využití v době, kdy nesvítí slunce. Toto řešení je nenáročné na instalaci celého systému a je vhodné pro téměř všechny objekty. A co je zásadní? Dokáže přinést úsporu minimálně 70%.

Naše fotovoltaické systémy jsou navrhované pro automatický provoz bez nutnosti kontroly a zásahu člověka.

Záruční lhůta je 10 roků na fotovoltaické panely.

V rámci této služby můžete navíc čerpat dotaci, která Vám jednorázovou investici zásadně zlevní.