C.3.3 Solární FV systém pro přípravu teplé vody s přímým ohřevem

"Neplaťte vysoké ceny za něco, co můžete mít zdarma! Nevyhazujte peníze z okna!"

Jedná se o odbornou a rychlou instalaci fotovoltaických panelů na Vaši střechu. Díky nim nebudete teplou vodu na koupání a mytí nádobí ohřívat drahou elektrickou energií, ale sluncem.

Víte, kolik Vaši domácnost stojí příprava teplé vody na koupání a mytí nádobí? Díky fotovoltaickým panelům, které během několika hodin odborně umístíme na Vaši střechu, výrazně ušetříte!

Energii pro ohřev teplé vody můžete od zítřka čerpat ze slunce a zdarma. Váš elektroměr se ihned začne ,,točit" pomaleji. A na Vašich fakturách od energetických společností budou podstatně nižší částky. Není to lákavé?

Maximálního využití této, všem dostupné, technologie docílíme odborným, přesto jednoduchým, přenosem sluneční energie do technické místnosti Vašeho domu či bytu. Toto řešení je nenáročné na instalaci celého systému a je vhodné pro téměř všechny objekty. A co je zásadní? Dokáže přinést úsporu 75%-85% za energie pro ohřev teplé vody.

Naše fotovoltaické systémy jsou navrhované pro automatický provoz bez nutnosti kontroly a zásahu člověka.

Proud z fotovoltaických panelů dokáže ohřívat vodu až do 90°C. Proti opaření může být za výstupem teplé vody umístěn směšovací ventil, na kterém lze nastavit výstupní teplotu teplé vody v rozsahu 30°-65°C.

Záruční lhůta je 10 roků na fotovoltaické panely.

V rámci této služby můžete navíc čerpat dotaci, která Vám jednorázovou investici zásadně zlevní.

Návratnost investice je cca 6 let.

Cena od 92 290 Kč
Dotace až 40 000 Kč
Zákazník 52 290 Kč

C.3.3 Solární FV systém pro přípravu teplé vody s přímým ohřevem